Drukuj

Wydarzenia/Prasa

Nowa membrana bitumiczna w ofercie BMI Icopal


Do oferty BMI Icopal, obejmującej szeroką gamę produktów i materiałów hydroizolacyjnych oraz termoizolacyjnych, została wprowadzona nowa pozycja. To membrana bitumiczna W/pet PLUS-SBS/ICOPAL, która docelowo zastąpi produkt W/pet-SBS/ICOPAL.

Membrana W/pet PLUS-SBS/ICOPAL to nowa, ulepszona wersja znanego produktu W/pet- SBS/ICOPAL, który zyskał zaufanie klientów i od lat cieszy się ogromnym zainteresowaniem.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku, w nowej odmianie zastosowany został zakład podłużny o szerokości 8 cm, który po zdjęciu folii zabezpieczającej i mechanicznym zamontowaniu papy do podłoża powoduje sklejenie tychże zakładów podłużnych. Im wyższa zewnętrzna temperatura i lepsze nasłonecznienie powierzchni tym lepszy efekt wulkanizacji na połączeniach poszczególnych pasów papy. W/pet PLUS-SBS/ICOPAL został już uwzględniony w nowym cenniku BMI Icopal, który ukazał się na początku maja.

Szczegóły dotyczące produktu można odnaleźć na stronie Dokumentacji Produktowej. Wszystkie dokumenty dla produktu W/pet-SBS/ICOPAL nadal będą dostępne dla klientów, którzy kupili lub kupią końcówkę produktu.