Drukuj

Wydarzenia/Prasa

PSD w Icopal S.A.


 Stanisław Dudek i Stefan Wiluś, czyli Prezes i Wiceprezes Zarządu Głównego Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy (na zdjęciu w środku) odwiedzili dzisiaj Icopal. Spotkali się tu m.in. z Prezesem Tomaszem Budziakiem, zaś rolę gospodarza pełnił Włodzimierz Knap, Dyrektorem Handlowy. I on to właśnie pokazał gościom nasz zakład produkcyjny oraz zainteresował najnowszymi produktami Icopala podczas prezentacji w Centrum Treningowym.

Polskie Stowarzyszenie Dekarzy, to największa w kraju, bo działająca już w 12 województwach, organizacja zawodowa, zrzeszająca rzemieślników wykonujących prace dekarskie. Członkami wspierającymi PSD są również firmy produkujące pokrycia dachowe i akcesoria dekarskie. Icopal Poland już w 2000 roku był firmą wspierającą działania PSD, za co uhonorowany został plakietką Złotego Młotka Dekarskiego.

Propozycja ponownego zaangażowania się Icopalu, tym razem na prawach członka wspierającego, padła podczas dzisiejszego spotkania. Ostateczne dezycje w tej sprawie zapadną najprawdopodobniej w przyszłym miesiącu, w czasie spotkania Zarządów PSD i Icopalu w Warszawie.

Tymczasem wiadomo już, że firma nasza będzie partnerem reprezentacji Polski w czasie rozgrywanych w październiku Mistrzostw Świata Dekarzy w Budapeszcie.

PSD