Drukuj

Wydarzenia/Prasa

System Flagowych Pap Icopal nagrodzony Złotym Medalem Budma 2018


Szanowni Państwo,

Z satysfakcją i dumą informujemy, że nasz System Flagowych Pap Icopal został uhonorowany i nagrodzony najbardziej prestiżowym wyróżnieniem na rynku materiałów budowlanych w Polsce, Złotym Medalem na Międzynarodowych Targach Budownictwa i Architektury Budma 2018 w Poznaniu.

Złoty Medal Budma 2018 System Flagowe Papy Icopal


Złoty Medal Budma 2018 dla Systemu Flagowych Pap Icopal jest ukoronowaniem naszych dotychczasowych działań oraz potwierdza najwyższą jakość naszych systemów, zaprojektowanych w celu zapewnienia najlepszych cech użytkowych dla naszych klientów.

W skład Systemu wchodzą papy zgrzewalne Szybki Profil SBS, aktywowane termicznie papy Szybki Syntan SBS oraz papy do zabezpieczeń fundamentów. Papy Systemu Flagowych Pap Icopal są kontrolowane co miesiąc przez niezależny Instytut Techniki Budowlanej w Warszawie. Więcej informacji o Systemie znajduje się na stronie internetowej: www.flagowepapy.icopal.pl.

Uroczystość wręczenia laureatom Złotego Medalu Budma 2018 odędzie się pierwszego dnia targów, tj. we wtorek 30. stycznia, w godzinach 1100–1230 w pawilonie 11 (Iglica), tuż po uroczystym otwarciu Targów.

Zapraszamy Państwa również na nasze stoisko na Targach Budma mieszczące się w pawilonie 6 (stoisko 9B). Targi Budma odbędą się w Poznaniu w halach Międzynarodowych Targów Poznańskich mieszczących się przy ulicy Głogowskiej 14 w dniach 30.01.2018-02.02.2018 r.