Drukuj

Wydarzenia/Prasa

Nagroda Złotego Młotka Dekarskiego dla ICOPAL SA na targach BUDMA 2015


Od 10 do 13 marca odbyły się w Poznaniu Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury BUDMA 2015, podczas których ICOPAL miał zaszczyt otrzymać nagrodę Złotego Młotka Dekarskiego.

Targi BUDMA to największe w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej targi rozwiązań dla branży budownictwa mieszkaniowego i drogowego. BUDMA to innowacje, nowoczesne technologie, premiery nowych produktów, a także forum wymiany doświadczeń i nawiązywania nowych kontaktów biznesowych.

W tym roku ICOPAL - Lider branży hydroizolacyjnej w Polsce - miał zaszczyt otrzymać nagrodę Złotego Młotka Dekarskiego, za wkład i zaangażowanie w działalność na rzecz rozwoju branży dekarskiej, szczególnie w zakresie dachów plaskich. Wręczenie nagrody odbyło się na terenie firmowego stoiska ICOPAL S.A., gdzie wyróżnienie od zarządu PSD w imieniu firmy przyjął prezes ICOPAL S.A. Przemysław Rasz, oraz Dyrektor Handlowy Włodzimierz Knapp.

W tym roku ICOPAL na swoim stanowisku prezentował między innymi System Zielony Dach, Dachówkę Decra oraz Icopal Quadro, Flagowe Papy Icopal, oraz nowości na rynku - Flagowy Styropian Icopal, produkt o doskonałych parametrach termoizolacyjnych, oraz Flagowe Profile Icopal.Zapraszamy do obejrzenia krótkiej relacji z uroczystości wręczenia Złotego Młotka Dekarskiego i naszego stoiska na targach BUDMA 2015:

 

Wszystkim naszym gościom i odwiedzającym serdecznie dziękujemy za wizytę, i jak zawsze - zapraszamy za rok!