Drukuj

Wydarzenia/Prasa

V Ogólnopolski Salon Dekarski 2012 w Łodzi


W dniach 23 - 24 listopada 2012 r odbyła się piąta edycja Ogólnopolskiego Salonu Dekarskiego w Łodzi.

Icopal S.A. wystawiał się na tej nowej imprezie już po raz drugi. Za pierwszym razem byliśmy obecni w roku 2010 r.

Istotą Salonu Dekarskiego jest przekazywanie wiedzy od specjalistów dla specjalistów. Podstawą i istotą Salonu Dekarskiego są organizowane na stoiskach warsztaty i szkolenia jak również organizowane prezentacje i wykłady. To wyróżnia te targi i jest to powód, dla którego odwiedza je liczne grono znakomitych fachowców.

Icopal S.A. w bieżącym roku zaprezentował Rolowaną Dachówkę Icopal 3D w odmianie DZIAŁKOWIEC oraz PROFESIONAL oraz Dachową Płytę Hybrydową Icopal. Swoją ekspozycję miała również DECRA.

Na samym stoisku odbywały się pokazy aplikacji Rolowanej Dachówki na przygotowanym demonstracyjnym dachu skośnym oraz Dachowej Płyty Hybrydowej. Pokazy przeprowadzał kol. Bogdan Gasiński.

Prezentacja Rolowanej Dachówki Icopal 3D w odmianie DZIAŁKOWIEC i Rolowanej Dachówki Icopal w odmianie PROFESIONAL. Prezentacje cieszyły się dużym zainteresowaniem zwiedzających.

Prezentacja Dachowej Płyty Hybrydowej Icopal – wyrobu zgłoszonego do Złotego Medalu V Salonu Dekarskiego w Łodzi

Zaprezentowaliśmy również Rolowaną Dachówkę Icopal oraz Dachową Płytę Hybrydową podczas prezentacji, które odbyły się w piątek i w sobotę.

Prezentacja Rolowanej Dachówki Icopal 3D w wykonaniu Macieja Lubomskiego oraz Dachowej Płyty Hybrydowej Icopal prezentowanej przez Piotra Koniecznego cieszyły się zainteresowaniem dekarzy.

Salon Dekarski jest miejscem spotkań dekarzy, blacharzy i cieśli z producentami pokryć dachowych, hydroizolacji, systemów odwodnień, stolarki otworowej, systemów odgromowych, akcesoriów, narzędzi, maszyn, systemów zabezpieczeń i artykułów BHP. W bieżącym roku Salon Dekarski liczył około 50 stoisk a w czasie trwania przewinęło się ok. 1000 gości.

Podczas trwania V Salonu Dekarskiego ogłoszono konkurs o Złoty Medal Targów. Większość producentów , którzy mieli swoje stoiska na targach zgłosiła swój udział. Komisja jednogłośnie przyznała Złoty medal firmie ICOPAL S.A. za Dachową Płytę Hybrydową Icopal, doceniając w tym wyrobie funkcjonalność oraz innowacyjność rozwiązania jak również możliwość przeprowadzenia szybkiego montażu. Decyzja Komisji Konkursowej, w skład której wchodzili prawdziwi fachowcy dekarstwa z całej Polski, sprawiła nam wiele satysfakcji i radości.

Uroczystość wręczenia głównej nagrody oraz wyróżnień V Salonu Dekarskiego w Łodzi: „ Główna nagrodę i Złoty Medal V Salonu Dekarskiego w Łodzi przyznano firmie ICOPAL S.A. ze Zduńskiej Woli za Dachową Płytę Hybrydową!”

Złoty Medal Targów za Dachową Płytę Hybrydową Icopal.

Poza Złotym Medalem przyznano również trzy wyróżnienia. Szczegóły wkrótce na www.salondekarski.pl

W trakcie trwania V Salonu Dekarskiego, na stoisku Icopal S.A. pracowali: Grzegorz Gładkiewicz, Piotr Konieczny, Piotr Maciągowski, Elżbieta Guzikowska, Katarzyna Ślusarek, Maciej Lubomski, Przemysław Kowalczyk, Bogdan Gasiński, Waldemar Brzęczek.

Grzegorz Gładkiewicz
ICOPAL S.A.