Drukuj

Wydarzenia/Prasa

Icopal wyróżniony podczas Targów Budma 2011.


Dwa wyróżnienia.

Międzynarodowe Targi Budownictwa Budma to nie tylko jedno z najważniejszych wydarzeń w branży budowlanej, okazja do zaprezentowania nowych produktów i technologii, ale również impreza podczas której co roku wręczane są różne nagrody i wyróżnienia dla najlepszych spółek działających w branży. Podczas dwudziestych, jubileuszowych Targów Budma, Icopal otrzymał dwa wyróżnienia. Pierwszym wyróżnieniem było Godło Złoty Kask za nową technologię Zakład Poprzeczny Icopal w papach typu Szybki Syntan SBS.

Godło zostało przekazane na ręce Pana Prezesa Przemysława Rasza podczas konferencji zorganizowanej 12 stycznia przez Polską Izbę Przemysłowo-Handlową Budownictwa. Icopal SA otrzymał również specjalne wyróżnienie z rąk Dyrektora Instytutu Techniki Budowlanej Pana Marka Kapronia. Wyróżnienie w formie specjalnej Rekomendacji Technicznej zostało spółce Icopal przyznane za pionierskie kompleksowe opracowanie Rozwiązań pokryć dachów płaskich Icopal.

Serdecznie dziękujemy za tak znaczące nagrody i docenienie naszych wysiłków ukierunkowanych na ciągły rozwój produktów i wdrażanie nowych technologii.

HMA Icopal SA