Drukuj

Wydarzenia/Prasa

Prezes Przemysław Rasz odznaczony Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski


Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 

Przemysław RaszZ okazji XX-lecia Polskiej Izby Przemysłowo-Handlowej Budownictwa, Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Pan Bronisław Komorowski nadał ordery i odznaczenia zasłużonym członkom Izby. Wśród odznaczonych za wybitne zasługi dla rozwoju budownictwa i gospodarki narodowej znalazł się Prezes Icopal SA - Pan Przemysław Rasz.

 

Aktu dekoracji w imieniu Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej dokonał Sekretarz Stanu w Kancelarii Prezydenta RP Pan Minister Dariusz Młotkiewicz podczas uroczystości w dniu 9 grudnia br., która odbyła się w siedzibie Krajowej Izby Gospodarczej w Warszawie.

Przy tej okazji zostały również wręczone inne nagrody i odznaczenia. Prezes Rasz z rąk Prezesa Polskiej Izby Przemysłowo-Handlowej Budownictwa – Pana Stefana Nawrockiego odebrał Złotą Kielnię z Medalem 50-lecia Profilów, ogólnopolskiego dwutygodnika budowlanego. Złota Kielnia to wyróżnienie dla Prezesa Rasza i dla Icopal SA za zasługi na rzecz całego środowiska budowlanego, za doskonałą jakość wyrobów i sprawną obsługę klienta.

 

 

Dekoracja w siedzibie Krajowej Izby Gospodarczej w Warszawie w dniu 9 grudnia 2010 roku.

Dekoracja Dekoracja cd

10.12.2010. Zdunska Wola. HMA