Drukuj

Wydarzenia/Prasa

Icopal zdobywa wyróżnienie podczas II Ogólnopolskiego Salonu Dekarskiego


Ogólnopolski Salon Dekarski to specjalistyczne targi dla profesjonalistów z branży dekarskiej. Z założenia Salon Dekarski, który organizowany jest od dwóch lat w Łodzi, nie jest typową imprezą targową.

Produkcja papy SyntanOgólnopolski Salon Dekarski to specjalistyczne targi dla profesjonalistów z branży dekarskiej. Z założenia Salon Dekarski, który organizowany jest od dwóch lat w Łodzi, nie jest typową imprezą targową. Głównym celem imprezy jest skoncentrowanie uwagi na aspektach praktycznych pracy dekarzy. Dzięki tej imprezie wykonawcy mogą pogłębić swoją wiedzę na temat najnowszych materiałów pokryciowych, jak i również podszkolić umiejętności praktyczne, dowiedzieć się jak poprawnie stosować najnowsze technologie.

Wśród firm uczestniczących w Salonie Dekarskim w listopadzie 2009 znalazł się również Icopal. Podczas dwudniowej imprezy firma zorganizowała pokazy praktyczne zastosowania najnowszych i najbardziej zaawansowanych technologicznie materiałów, m.in. odbyły się pokazy praktyczne układania pap typu FireSmart oraz Płyt Hybrydowych, które weszły do oferty Icopal w 2009 r.  

Dużą uwagę przyciągnęły pokazy aktywacji termicznej papy w technologii Szybki Syntan SBS. Za tę wyjątkową papę ze stałą funkcją wentylacji – EXTRAWENTYLACJĘ Top 5,2 Szybki Syntany SBS – Icopal otrzymał wyróżnienie, za które serdecznie dziękujemy.

 

 

15.12.2009. Zdunska Wola. HMA