Drukuj

Wydarzenia/Prasa

Oj, będzie się działo!


4 lipca - Zduńska Wola - to data i miejsce rozegrania III Międzynarodowych Mistrzostw Polski w aktywacji termicznej Pap Nowej Generacji TERMIK Szybki Syntan SBS i gruntowaniu Szybkim Gruntem Siplast Primer SBS.
1000 dekarzy z kraju i z zagranicy stanie do walki o 50 nagród finałowych: 10 aparatów cyfrowych, 10 kamer video, 10 rowerów górskich, 10 telewizorów LCD, 7 skuterów 50 ccl, 1 skuter 150 ccl, 1 quad i o Nagrodę Główną - samochód osobowy marki Mercedes.
Już niebawem na stronie internetowej www.mistrzostwa.icopal.pl opublikujemy instrukcje startowe i schematy torów, na których rozegrane zostaną konkurencje mistrzowskie. Przygotowywany jest również specjalny film instruktażowy.
To dopiero za około 7 dni. Tymczasem już teraz możemy zaanonsować obecność na Mistrzostwach duetu, znanego z poprzednich edycji - prowadzącego imprezę Irka Bieleninika i znanego z aren siłaczy oraz parkietów tancerzy - Mistrza Świata Strongmanów - Mariusza Pudzianowkiego.
W przygotowaniu jest również bogaty program artystyczni-rozrywkowy, który - na razie - organizatorzy chcą zachować w tajemnicy.
Rejestrację uczestników Mistrzostw prowadzą Regionalni Przedstawiciele Handlowi Icopal S.A.

tdr