Drukuj

Centrum Treningowe Icopal

BMI Icopal Sp. z o.o. w ostatnich latach bardzo poszerzył swoją ofertę. Z producenta pap i gontów papowych staliśmy się dostawcą nowoczesnych systemów związanych z pokryciami dachowymi i kompleksową hydroizolacją części podziemnych obiektów budowlanych.

Oprócz od lat oferowanych pap różnych typów w tym wykorzystujących bardzo ekonomiczne i nowoczesne systemy Szybki Profil SBS oraz Szybki Syntan SBS, BMI Icopal Sp. z o.o. oferuje również gonty papowe, masy bitumiczne, wyroby styropianowe, nowoczesne bariery paroizolacyjne Generacji X, system rynnowy, system lekkich pokryć dachowych Fastlock, system klap dymowych i naświetli dachowych.

Od pewnego czasu oferujemy klientom wysublimowany system kompleksowej ochrony przeciwpożarowej i przeciwwodnej dachu o nazwie Fire Smart. W ubiegłym roku wprowadziliśmy na rynek całkowicie nowatorski System Płyt Hybrydowych Icopal.

Centrum Treningowe Icopal

Aby poznać te wszystkie produkty i systemy oraz zaznajomić się z problematyką ich montażu na dachu niezbędne są intensywne szkolenia. Szkolenia takie przeprowadzają doświadczeni trenerzy Centrum Treningowego w warunkach placu budowy oraz wykorzystując pomieszczenia Centrum Treningowego. Udokumentowaniem odbytego szkolenia technicznego jest indywidualny Certyfikat odbycia szkolenia, który otrzymuje każdy jego uczestnik.

Centrum Treningowe Icopal

Zapraszam wszystkich zainteresowanych odbyciem szkoleń a więc przede wszystkim dekarzy ale również pracowników hurtowni budowlanych. Będzie nam bardzo miło jeśli z Centrum skorzysta młodzież szkół o profilu budowlanym, która w niedalekiej przyszłości wejdzie w swoje życie zawodowe.


Centrum Treningowe Icopal

W sprawach bezpośrednio związanych z rezerwacją terminów szkoleń proszę o kontakt z naszymi przedstawicielami regionalnymi w całej Polsce. 

Centrum Treningowe Icopal

Zapraszamy Państwa do odwiedzenia Centrum Treningowego Icopal.